Nowa Biedronka w Błoniu

Już od czwartku, 20 grudnia mieszkańcy Błonia będą mogli robić zakupy w nowym dyskoncie. Sklep Biedronka powstał przy ul. Grodziskiej.
Fot. biedronka.pl. Hasło reklamowe Biedronki to: Codziennie niskie ceny.

Biedronka – to jedna z najpopularniejszych wśród Polaków sieci sklepów należąca do spółki akcyjnej Jerónimo Martins Polska (JMP). Firma posiada obecnie ponad 2,7 tys. obiektów handlowych w ponad tysiącu miejscowości. Sieć przekonuje, że jednym z nadrzędnych celów wynikających z misji Biedronki jest „dążenie do zapewnienia Klientom wysokiej jakości oferowanych towarów”. – Każdy produkt, który można znaleźć w naszych sklepach musiał przejść odpowiednią procedurę weryfikacyjną, a następnie podlega stałej kontroli przez cały okres sprzedaży – czytamy na oficjalnej stronie Biedronki.

Do tej pory mieszkańcy Błonia mogli robić zakupy w sklepach Biedronka zlokalizowanych przy ul. Poniatowskiego i Traugutta. W czwartek, 20 grudnia zostanie otwarty nowy dyskont tej sieci – przy ul. Grodziskiej 56. W nowej Biedronce będzie można zrobić przede wszystkim zakupy spożywcze – pieczywo, nabiał, mięso i wędliny, warzywa i owoce, napoje, alkohole, ale również przemysłowe, kosmetyki, art. higieniczne, ubrania, obuwie, książki itp., a wszystko to w konkurencyjnych, niskich cenach.

Z okazji otwarcia nowego sklepu przygotowano atrakcyjne promocje i degustacje, a sto pierwszych osób otrzyma upominki, które wręczy sam św. Mikołaj.

Facebooktwitterredditpinterest