Najlepsze restauracje w Warszawie wybrane!

Serwis pyszne.pl ogłosił zwycięzców konkursu Best Restaurant Awards. O werdykcie zadecydowali sami klienci.
Fot. mat. promocyjne. Najlepszą restauracją w Warszawie okazał się Hamsa Grill.

Od pierwszej edycji projektu Best Restaurant Awards serwis pyszne.pl co roku dopisuje nowe pozycje na listę polskich restauracji, które miłośnicy dobrego jedzenia polubili najbardziej, i najwyżej ocenili. W grudniu klienci serwisu ponownie zostali zaproszeni do wystawiania ocen i wspierania swoich ulubionych restauracji.

Z tysięcy lokali w Polsce do konkursu zostało nominowanych tylko 615. Ich ocena była oparta na kilku czynnikach, takich jak: jakość jedzenia, jakość dostawy i liczba recenzji w porównaniu do liczby zamówień. – Wyniki zostały również sprawdzone pod kątem ewentualnych oszustw, a cały proces weryfikacji był skrupulatny – zapewniają organizatorzy. W stolicy zwyciężył lokal Hamsa Grill, udowadniając, że warszawiacy mają słabość do późnowieczornych przekąsek.

Ogólnopolską nagrodę Best Restaurant Awards 2018 „zgarnęła” Pizza Winchester z Krakowa, pokonując 614 nominowanych z całego kraju. Oprócz zwycięzcy ogólnopolskiego, pyszne.pl wyłoniło również lokalnych zwycięzców w 39 miastach. Większą część listy zapełniają pizzerie, co pokazuje, że narodowy romans z włoską kuchnią trwa w najlepsze. Nie jest to niespodzianką, ponieważ pizza pozostaje najczęściej zamawianym na pyszne.pl w 2018 roku daniem, zaraz przed kurczakiem i hamburgerami.

W Warszawie przyznane zostały także nagrody w kilku kategoriach. Mała Italia otrzymała nagrodę za najlepszą pizzę, Bong Bong Asian Bistro za najlepszą kuchnię azjatycką, Burgery Nocą za najlepsze burgery, natomiast Lunch For You za najlepszą kuchnię polską.

Facebooktwitterredditpinterest