Śmiertelny wypadek w Płochocinie [FOTO]

We wtorek, 22 stycznia, tuż przed godziną 6.00, w Płochocinie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zdarzeniu udział wzięły trzy samochody. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń, zmarł jeden z kierowców.
Fot. KPP Stare Babice. W wyniku wypadku jedna osoba zmarła, a dwie zostały ranne.

Do zdarzenia doszło na ul. Lipowej w Płochocinie, czyli drodze wojewódzkiej nr 701. W wypadku wzięły udział trzy samochody. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń, zmarł kierowca osobowego volkswagena. Jego pasażerka i kierowca busa zostali ranni. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala.

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin trwały czynności procesowe. Oprócz służb ratunkowych obecny był też prokurator oraz biegły w zakresie wypadków w ruchu drogowym. – Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie oraz policjantów pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności i samego przebiegu wypadku – informuje rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja. Kierowcy podróżujący droga wojewódzką nr 701 musieli liczyć się z utrudnieniami. Na czas prowadzonych czynności zorganizowany został objazd ul. Mostową, Długą i Ogrodową.

Świadkowie wypadku oraz osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia jego okoliczności, proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach tel. 22 752 80 00 (czynny całą dobę) lub pod adresem e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl.

Mundurowi jednocześnie apelują do wszystkich użytkowników dróg o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych.

wypadek-plochocin-2

wypadek-plochocin-3

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest