Trwa budowa parku rozrywki pod Mszczonowem. Znajdą się tam niesamowite atrakcje!

Prace nad budową gigantycznego parku rozrywki, który powstaje pod Mszczonowem, idą pełną parą. Sprawdziliśmy, z jakich atrakcji będą mogli korzystać przyszli goście.
Fot. Facebook/Suntago. Na razie przyszły park rozrywki jest wielkim placem budowy.

Park zostanie podzielony na strefy tematyczne:

Jamango – niezwykłe wrażenia zapewnią 32 zjeżdżalnie o łącznej długości ponad trzech kilometrów. Najdłuższa z nich będzie miała aż 320 metrów. – To tak jakby sunąć w dół z wysokości wieży Eiffla – podkreśla inwestor. Niezapomnianych chwil dostarczy też zapewne basen z falami, dzika rzeka oraz symulator Surf-Air. Na najmłodszych gości będzie czekać wewnętrzny i zewnętrzny wodny plac zabaw z ciepłą wodą oraz brodzik dla dzieci.

Relaks – miejsce, w którym będzie można zrelaksować się w otoczeniu 400 palm sprowadzonych głównie z Florydy, Malezji i Kostaryki. Odpoczynek zapewni basen termalny o powierzchni 840 mkw. oraz ogród o powierzchni 20 tys. mkw. Będzie też można skorzystać z gabinetów masażu, basenów witalnych oraz solariów. A w słoneczne dni otwierany dach pozwoli delektować się naturalnym ciepłem promieni słonecznych. Przewidziano również pięć restauracji oraz cztery bary położone bezpośrednio przy basenach.

Saunaria – na powierzchni 2,5 tys. mkw. na gości będzie czekać ponad 12 tematycznych atrakcji różnego rodzaju. Będzie można przenieść się w egzotyczny świat i zrelaksować w saunach, a potem wziąć orzeźwiający prysznic Calla.

Suntago Village – kameralne miejsce do wypoczynku w komfortowych warunkach. Do dyspozycji gości będzie 100 domków bungalow zbudowanych w systemie modułowym. Pozwolą one zatrzymać się w parku na dłużej i skorzystać ze wszystkich wyjątkowych atrakcji.

Hotel – czterogwiazdkowy hotel z 240 pokojami i przestrzenią konferencyjną. Jego otwarcie zaplanowane jest na czwarty kwartał 2020 roku. Hotel będzie połączony bezpośrednio z parkiem.

Park of Poland powstaje w miejscowości Wręcza. Inwestycja warta 150 mln euro ma zapewnić około 600 miejsc pracy. Zakończenie budowy planowane jest na koniec tego roku. Część prac już została wykonana, do Wręczy dociera też coraz więcej elementów atrakcji, z których niedługo będą mogli korzystać odwiedzający. Na teren budowy dojeżdżają kolejne tiry z elementami zjeżdżalni wodnych. Na początku grudnia ubiegłego roku oddano do użytku drogę prowadzącą do parku (od ronda w Słabomierzu, gdzie kończy się obwodnica Żyrardowa).

Facebooktwitterredditpinterest