Tragiczny wypadek na autostradzie. Samochód zmiażdżony, 23-letni kierowca nie żyje

Na autostradzie A2 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W zderzeniu dwóch pojazdów zginął na miejscu 23-letni kierowca mitshubishi. Policjanci szukają świadków zdarzenia.
Fot. Ochotnicza Straż Pożarna Moszna. Przyczyny i okoliczności wypadku będą badać policjanci i prokuratura.

Wypadek miał miejsce w środę, 13 lutego, po godzinie 20.00. Na autostradzie A2, kilkanaście metrów za Miejscem Obsługi Podróżnych (MOP) Brwinów w kierunku Warszawy, samochód osobowy marki mitshubishi z ogromną siłą uderzył w ciągnik siodłowy z naczepą. W wyniku tego tragicznego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 23-letni kierowca osobówki. Okoliczności i przyczyny wypadku będą wyjaśniane przez prokuraturę i policję. Mundurowi proszą jednocześnie wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty w pruszkowskiej komendzie przy ul. Kraszewskiego 8 lub telefoniczny całodobowo z dyżurnym jednostki 22 758 60 81 do 85 oraz 997. Informacje można również przekazywać mailowo pod adres: komenda.pruszkow@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci apelują jednocześnie do wszystkich kierowców o szczególną ostrożność i rozwagę. – Zmienne warunki atmosferyczne, jakie panują w ostatnich dniach, wymagają zachowania wyjątkowej ostrożności, a przede wszystkim zdjęcia nogi z gazu – ostrzega rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie podkom. Karolina Kańka.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie

Facebooktwitterredditpinterest