Jak zarządzać projektami informatycznymi?

Jesteście związani z branżą IT? Zastanawiacie się, jak zarządzać projektami informatycznymi, albo dlaczego programiści powinni wiedzieć, czym jest programowanie zwinne? Zapraszamy na wydarzenie organizowane przez firmę technologiczną Sharpeo, gdzie poruszone zostaną kwestie związane z Agile in Practice!
Fot. mat. promocyjne. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować.

Sharpeo już od ponad roku organizuje wydarzenia podczas, których zrzesza wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami i branżą IT. Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek 28 lutego, o godz. 18.30, w przestrzeni coworkingowej HubHub przy Alejach Jerozolimskich 93, w Warszawie.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych, aby wziąć udział wystarczy się zarejestrować za pomocą formularza: http://www.sharpeo.com/firetalk-register.

Podczas spotkania dowiecie się między innymi:

Dlaczego warto przyjrzeć się metodzie programowania zwinnego?

Jakie są sposoby zarządzania w projektach informatycznych?

Dlaczego programiści powinni wiedzieć, czym jest programowanie zwinne?

Jakie są różnice pomiędzy Project Managerem a Scrum Masterem?

Prelegentem będzie Mirosław Dąbrowski – założyciel oraz właściciel softwarehousu. Obecnie CEO z wieloletnim doświadczeniem w roli COO i CIO. Dyrektor ds. IT i oraz członek zarządu PMI Poland Chapter. Przewodził lub wspierał cyfrowe transformacje również na poziomie zarządów. Finalista nagrody Agile Awards. Wykładowca na uczelniach SGH Warsaw School of Economics, Akademia Leona Koźmińskiego - Kozminski University, WSB. Ambasador konsorcjum Agile Business oraz ASL BiSL Foundation. Trener, Coach ICF. Jedyny w Polsce DSDM Agile Trainer-Coach oraz Certified Disciplined Agile Coach. Praktyk z metodycznym podejściem nastawiony na zespół skupiający się na produkcie. Promotor agile, lean, umiejętności miękkich oraz podejścia procesowego.

Między prezentacjami odbędzie się krótka przerwa, podczas której będzie można poznać innych uczestników i wymienić się swoimi doświadczeniami. Wydarzenie zakończy się networkingiem, będzie to doskonały moment, aby dopytać mówców o intrygujące Was kwestie.

Warto śledzić wydarzenie na portalu Facebook, tam na bieżąco podawane są kolejne informacje i szczegóły dotyczące tego eventu!

Patroni medialni:

ZachodnieMazowsze.info

Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw

biznes2biznes.com

TechPage.pl

CodingTime.pl

Koło Naukowe PMArt

Agile Polska

Partner: Students Change Makers.

Facebooktwitterredditpinterest