Pierwszy festiwal food trucków w Pruszkowie

Dań kuchni z różnych stron świata już niebawem będzie można skosztować w Pruszkowie. W dniach 13-14 kwietnia, po raz pierwszy w tym mieście, odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków.
Fot. Free-Photos/pixabay.com. Podczas imprezy każdy smakosz z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce. Od 2014 roku do udziału w wydarzeniu zapraszane są najlepsze food trucki z całego kraju. Dobierane są one pod kątem różnorodności i jakości serwowanych potraw. W jednym miejscu pojawią się reprezentanci kuchni wielu krajów i kontynentów. Ideą festiwalu jest promowanie street foodu oraz jedzenia w duchu “slow”.

Food trucki, które przyjadą na festiwal, ma wyróżniać jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania będą przyrządzane na miejscu, a goście będą mogli obserwować cały proces przygotowywania.

Festiwal Smaków Food Trucków odbył się już m.in. w Żyrardowie i wśród lokalnych smakoszy cieszył się ogromnym powodzeniem. Jeśli więc chcecie spróbować prawdziwych pyszności, koniecznie odwiedźcie pruszkowskie Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie przy ul. Bohaterów Warszawy 4, w dniach 13-14 kwietnia. – Szykujemy wiele pysznych niespodzianek. Zabierzemy Was w wielką kulinarną podróż dookoła świata z food truckami z całej Polski – zapowiadają organizatorzy.

Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać TUTAJ.

Facebooktwitterredditpinterest