Tragiczny finał policyjnego pościgu za bmw. Dwie osoby nie żyją

Dwie osoby nie żyją, a trzecia walczy o życie w szpitalu – to finał pościgu, który miał miejsce w Ołtarzewie. Kierowca bmw nie zatrzymał się do policyjnej kontroli.
Fot. malopolska.policja.gov.pl. Policjanci będą wyjaśniać przyczyny wypadku.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 2 marca, około godziny 4.00 rano. W Ołtarzewie samochód marki bmw z angielskimi numerami rejestracyjnymi nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Mundurowi ruszyli za nim w pościg. Kierowca bmw przejechał skrzyżowanie na czerwonym świetle, natomiast na rogu ul. Ceramicznej i Poznańskiej auto wypadło z drogi, dachowało, a na koniec uderzyło w betonowe ogrodzenie. Samochodem podróżowały cztery osoby, najprawdopodobniej obywatele Ukrainy.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe – policja, pogotowie ratunkowe i cztery zastępy straży pożarnej – z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Błoniu oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Ożarowie Mazowieckim. – Przez 45 minut trwała reanimacja dwóch mężczyzn – kierowcy i jednego z pasażerów, niestety nie powiodła się. Jedna osoba trafiła do szpitala, druga została przebadana na miejscu, nic jej się nie stało – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Błoniu kpt. Kazimierz Jaworski.

Policja będzie badać szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku.

Facebooktwitterredditpinterest