Diler gwiazd skazany. Zaopatrywał w narkotyki celebrytów, polityków, biznesmenów [WIDEO]

51-letni Cezary P., okrzyknięty przez media „dilerem celebrytów”, usłyszał wyrok. Sąd skazał go na sześć lat więzienia.
Fot. cbsp.policja.pl. Do zatrzymania mężczyzny doszło trzy lata temu w centrum Warszawy.

Przypomnijmy, że Cezary P. został zatrzymany trzy lata temu w Warszawie. Mężczyznę namierzono, gdy sprzedawał kokainę swojemu stałemu klientowi. Wraz z nim zostały zatrzymane cztery inne osoby zaangażowane w handel tym narkotykiem. Policjanci zabezpieczyli wtedy około 90 gramów kokainy i 30 tys. zł. pochodzących z handlu narkotykami. Jak ustalili funkcjonariusze CBŚP, poszczególni klienci potrafili w ciągu miesiąca wydać na kokainę kilkanaście tysięcy złotych, płacąc dilerowi za jedną porcję nawet 500 zł. Miały się u niego zaopatrywać osoby popularne i powszechnie znane: artyści, prezenterzy telewizyjni, politycy, biznesmeni.

Policjanci ustalili, że ze względu na liczbę klientów chętnych do zakupu kokainy wysokiej jakości, w przestępczą działalność mężczyzna zaangażował swoją żonę i córkę. Diler, mając stałych klientów wśród zamożnych mieszkańców Warszawy, zgromadził pokaźny majątek. Na tym procederze w ostatnich dwóch latach zarobił „na czysto” około miliona złotych, które lokował w nieruchomości, a także w uruchomienie lokalu gastronomicznego w centrum Warszawy.

We wtorek, 16 kwietnia proces Cezarego P. dobiegł końca. Sąd skazał go na sześć lat pozbawienia wolności. Będzie on musiał także zapłacić państwu ponad 1 mln zł, które zarobił na handlu narkotykami.

Wideo z zatrzymania Cezarego P. można zobaczyć TUTAJ.

Facebooktwitterredditpinterest