Otwarte spotkanie z Robertem Lewandowskim w Lesznie

Nie lada gratka czeka na fanów Roberta Lewandowskiego. Już w najbliższy wtorek, 30 kwietnia będzie on gościem podczas sesji rady gminy w Lesznie, potem odbędzie się otwarte spotkanie dla mieszkańców.
Fot. soccer.ru/wikipedia.org. W Lesznie, gdzie odbędzie się spotkanie, kapitan polskiej drużyny narodowej wychowywał się i dorastał.

Robert Lewandowski to obecnie jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Pochodzi z Leszna, gdzie dorastał i chodził do szkoły. Tu również stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki. Za sportowe osiągnięcia dwa lata temu został uhonorowany tytułem „Zasłużony dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego”. Przyznano mu również honorowe obywatelstwo Leszna.

Już w najbliższy wtorek, 30 kwietnia Robert Lewandowski będzie gościem nadzwyczajnej sesji rady gminy w Lesznie, która odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury przy ulicy Szkolnej 10. Początek o godzinie 12.

– Zapraszamy wszystkich mieszkańców na sesję oraz na otwarte spotkanie z Robertem, które odbędzie się po sesji. Zachęcamy również do wpisywania się do księgi pamiątkowej, która zostanie przekazana Robertowi Lewandowskiemu – czytamy na oficjalnym profilu gminy na Facebooku. Księga będzie dostępna w sali konferencyjnej w godzinach otwarcia urzędu.

Facebooktwitterredditpinterest