Nowe sklepy w Nowej Stacji

W pruszkowskim centrum handlowym Nowa Stacja pojawią się dwa nowe sklepy. Ich oferta powinna zainteresować głównie miłośników aktywnego trybu życia i fanów stylu streetwear.
Fot. mat. promocyjne. Oferta nowych sklepów zaspokoi gusta miłośników aktywnego trybu życia i młodzieży.

Już niebawem w Nowej Stacji rozpoczną działalność dwa nowe sklepy z odzieżą i obuwiem znanych marek – Sizeer i 50 style. Otwarcie salonu Sizeer zaplanowano na 30 kwietnia, a 50 style zaprosi pierwszych klientów dziesięć dni później – 10 maja. Jak zapewniają przedstawiciele ECC Real Estate (deweloper centrum handlowo-rozrywkowego Nowa Stacja), firma od samego początku procesu komercjalizacji dba o stworzenie urozmaiconej i atrakcyjnej oferty przeznaczonej dla różnych grup odbiorców. Nowi najemcy, Sizeer i 50 style, z pewnością ucieszą miłośników aktywnego trybu życia i fanów stylu streetwear. Sklepy te oferują produkty popularnych marek międzynarodowych takich jak np. Nike, Adidas, Umbro, Lotto, Puma, Reebok, New Balance, Timberland czy Vans.

– Sizeer i 50 style doskonale uzupełniają nasze portfolio najemców. Zależało nam na spełnieniu życzeń młodzieży, która kocha markowe ubrania i z niecierpliwością czeka na otwarcie tych sklepów. Koniec z długimi podróżami w poszukiwaniu najnowszych kolekcji kultowych marek, bo wszystko będzie dostępne na wyciągnięcie ręki, w Nowej Stacji – podkreśla Maciej Krzewiński COO i członek zarządu firmy ECC Real Estate.

W sklepie 50 style znaleźć można tysiące oryginalnych produktów w stylu sportowym, outdoorowym, lifestyle’owym i casualowym. W myśl hasła Active.Together oferta 50 style jest skierowana do osób aktywnych, które lubią spędzać wolny czas w gronie rodziny i przyjaciół, a w ubiorze cenią swobodę oraz komfort. Z kolei w sklepie Sizeer króluje streetwear i sneakersy kultowych marek, doceniane przez osoby stawiające na indywidualizm i różnorodność. Najważniejsze litery alfabetu, które określają asortyment Sizeer, to „c - i- t- y“, czyli miasto. Klienci, którzy dołączą do SizeerClub mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Oba sklepy, 50 style o powierzchni 297 mkw. i Sizeer o powierzchni 160 mkw., mieszczą się na pierwszym piętrze Nowej Stacji, w sąsiedztwie Stacji Smaku.

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “Nowe sklepy w Nowej Stacji

  1. Administracja tego obiektu jest do wymiany. Traktują najemców jak wrogów, a klienta jak zbędny tłum. Wykazują sie brakiem wyobraźni, sklepy dobrane są skandalicznie. Oznaczenia dojazdu do parkingu słabe co skutkuje notorycznym parkowaniem na chodniku. Parking drogi, 2h gratis jak parking nie zapelnia sie nawet w polowie jest bez sensu. Chyba, że właścicielowi wydaje się że zarobi na parkingu. Kto tak na głowę upadł aby zrobić kik w takim obiekcie… Po co systematycznie odgradzane są korytarze, aby utrudnić ludziom poruszanie? Byłem świadkiem kiedyś zdarzenia jak osoba z administracji wyzywa osobe postronna. W okolicy jest dużo tego typu obiektów gdzie ludzie myślą normalnie i jest gdzie zrobic zakupy A nie jak w NS w Pruszkowie