Piknik strażacki w Brwinowie

Już w najbliższą sobotę, 18 maja, w Brwinowie odbędzie się piknik strażacki. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych i nieco starszych mieszkańców.
Fot. mat. promocyjne. W wydarzeniu wezmą udział druhowie z czterech jednostek OSP.

I Gminny Piknik Strażacki odbędzie się na placu przy ul. Piłsudskiego. W programie przewidziano wiele ciekawych atrakcji i konkursów. Zarówno dzieci, jak i dorośli, będą mogli spróbować swoich sił w ratownictwie medycznym pod czujnym okiem ratowników. Będzie można poznać zasady postępowania w przypadku pożarów i wypadków drogowych, techniki ratownictwa technicznego i gaszenia pożarów, także domowymi sposobami.

– Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych w gminie Brwinów zapraszają bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców na I Gminny Piknik Strażacki, gdzie spełnimy Wasze dziecięce marzenia i każdy będzie mógł zostać strażakiem. Każdy będzie mógł zobaczyć sprzęt którego używamy, poznać jego wagę i zastosowanie. Ubierzemy Was jak do prawdziwego pożaru. Nasze wozy również będą dla Was dostępne. Idealna okazja na niezapomniane zdjęcia i rodzinne popołudnie – informuje Kamil Tuzek z OSP Brwinów.

W wydarzeniu wezmą udział wszystkie jednostki ochotniczych straży pożarnych w gminie Brwinów – OSP Brwinów, OSP Biskupice, OSP Żółwin i OSP Moszna. Początek: godzina 14.00.

Facebooktwitterredditpinterest