Tak dzieci i młodzież bawią się w Żyrardowie: bójka w parku, spacer po stole, kąpiel w fontannie [FOTO]

Pełne ręce roboty mają strażnicy miejscy z Żyrardowa, którzy monitorują miejscowe zieleńce. Ostatnio musieli interweniować w na placu Jana Pawła II, w parku Dittricha i Eko Parku.
Fot. Straż Miejska Żyrardów. W parku Dittricha doszło do bójki.

Gdy dzieci się nudzą, przychodzą im do głowy różne, niekoniecznie dobre pomysły. Tak też bywa w Żyrardowie. Operator monitoringu straży miejskiej zauważył, że na placu Jana Pawła II, dzieci bawią się w fontannie, a jedna z osób wrzuca psa do wody. – Na miejsce niezwłocznie wysłano strażników miejskich, którzy pouczyli kobietę w związku z nieprzestrzeganiem regulaminu oraz przepisów porządkowych. Jednocześnie zobligowano dzieci do wyjścia z wody – poinformowała naczelniczka Wydziału Prewencji Straży Miejskiej w Żyrardowie Magdalena Popowczak.

bojka-park-zyrardow-3

Mundurowi musieli interweniować również w Eko Parku przy ul. Skrowaczewskiego. Tam operator monitoringu zauważył grupę młodzieży chodzącą po stole w wiacie altany. Wysłany na miejsce patrol potwierdził zgłoszenie. Młodzież została pouczona i zobligowana do posprzątania terenu. Z kolei w parku Dittricha młodzi ludzie pobili się. W tym przypadku również interweniowali strażnicy miejscy.

bojka-park-zyrardow

Źródło: Straż Miejska Żyrardów

Facebooktwitterredditpinterest