Z przystanku zamiast autobusem odjechał radiowozem

Policjanci z komendy w Starych Babicach, interwencję podjętą wobec mężczyzny stojącego na przystanku autobusowym, zakończyli jego zatrzymaniem. W trakcie legitymowania uwadze mundurowych nie uszło jego nerwowe zachowanie. Przyczyną tego niepokoju była trzymana w kieszeni marihuana. Kolejną porcję tego narkotyku funkcjonariusze odkryli w mieszkaniu 33-latka.
Fot. KPP Żyrardów. 33-latek trzymał marihuanę w kieszeni oraz w domu.

Kilka minut przed godziną 21.00 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego ze starobabickiej komendy, patrolując rejon gminy, podjęli w Latchorzewie interwencję wobec mężczyzny stojącego na przystanku autobusowym. Podczas legitymowania uwadze mundurowych nie uszło jego nerwowe zachowanie i niepokój. Mężczyzna chciał wyraźnie uniknąć legitymowania, oświadczając przy tym funkcjonariuszom, że nie mają prawa go niepokoić.

Chwilę później policjanci znaleźli susz roślinny, który 33-latek miał schowany w kieszeni spodni. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. Kolejną porcję tego narkotyku funkcjonariusze odkryli w miejscu zamieszkania mężczyzny. Za posiadanie środków odurzających Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do trzech lat pozbawienia wolności. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest