Skandal w Piastowie: policjant na służbie onanizował się i to nagrywał. Filmiki wrzucał na portal erotyczny

Niemały skandal wybuchł na komisariacie w Piastowie. Jeden z policjantów onanizował się na służbie przed kamerą i prowadził transmisję w internecie. Już został zawieszony.
Fot. Facebook/Patryk Tomaszewski. Policjant onanizował się przed kamerą.

O zdarzeniu napisal internauta Patryk Tomaszewski, który zajmuje się tropieniem nieprawidłowości w polskiej policji. To z pewnością jedna z nich. W niedzielę, 16 czerwca, policjant z komisariatu w Piastowie onanizował się w pomieszczeniu służbowym i służbowym ubraniu. Wszystko nagrywał, a „relację” publikował na portalu erotycznym showup.tv. Używał do nicka Police_Man. Miejsce, w którym mężczyzna się onanizował, to najprawdopodobniej pomieszczenie dla osób zatrzymanych. O zdarzeniu miała poinformować jedna z policjantek, która napisała w tej sprawie notatkę służbową.

Funkcjonariusz jest doświadczonym policjantem w stopniu starszego sierżanta z dziewięcioletnim stażem pracy. Mieszka w Warszawie, ma żonę i dziecko. Został natychmiast zawieszony przez komendanta powiatowego policji w Pruszkowie. Jednocześnie zostało wszczęte przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Mężczyzna najprawdopodobniej zostanie zwolniony ze służby.

Facebooktwitterredditpinterest