Zamiast chrztu – tragedia. Nie żyje chłopiec, który wypadł z drugiego piętra

Mimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować rocznego chłopczyka, który wypadł z okna na drugim piętrze. Wyjaśnieniem tragedii zajmuje się pruszkowska prokuratura.
Fot. wikipedia.org. Chłopiec w krytycznym stanie został przetransportowany do szpitala w Warszawie.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w sobotę, 15 czerwca. Około godziny 17.00 policja otrzymała informację o rocznym dziecku, które wypadło z okna na drugim piętrze budynku przy ul. 11 Listopada. Chłopiec spadł na betonową kostkę.

Na miejsce natychmiast przybyły służby ratunkowe: pogotowie, policja i straż pożarna. Chłopiec helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w krytycznym stanie został przewieziony do szpitala w Warszawie. Niestety, mimo wysiłków lekarzy, dziecka nie udało się uratować. Zmarło w sobotę, 15 czerwca, przed północą.

Wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności tragedii zajmują się mundurowi z komendy w Pruszkowie oraz prokurator. Jak nas poinformowała podinsp. Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji, w chwili wypadku rodzice przebywali w domu, byli trzeźwi. Serwisowi wyborcza.pl udało się ustalić, że w niedzielę, 16 czerwca, chłopiec miał zostać ochrzczony. Dziennikarze portalu dowiedzieli się również, że przed tragedią matka zasnęła razem z dzieckiem. Chłopczyk jednak obudził się i podszedł do otwartego szeroko okna.

Facebooktwitterredditpinterest