Coraz bliżej otwarcia Park of Poland. Do Mszczonowa przyjechały pierwsze palmy i bungalowy!

Park od Poland coraz bardziej przypomina wakacyjny raj. Do Mszczonowa dotarły pierwsze palmy, stawiane są już również w pełni wyposażone bungalowy.
Fot. Park of Poland. W Suntago Wodny Świat goście będą mogli wypocząć pod jedną z 700 palm.

W Suntago Wodny Świat goście mają poczuć się jak w tropikach, dzięki prawdziwym palmom, które pochodzą z Malezji, Kostaryki i Florydy. Pierwsze z nich dotarły już na miejsce. Palm będzie łącznie ponad 700, niektóre z nich mierzą nawet 12 metrów, a ich sadzenie rozpoczęło się w ubiegłym tygodniu. Drzewa są różnych gatunków i różnej wielkości. Przewożone są w klimatyzowanych kontenerach z Rotterdamu, gdzie w specjalnych szklarniach przechodziły aklimatyzację. Codziennie do Park of Poland przyjeżdża kolejny transport z roślinnością, a w nim kilkanaście nowych drzew. Od pierwszego dnia rośliny są pod opieką ogrodników. Cały proces ich sadzenia potrwa około miesiąca.

Postępy prac widać już także w Suntago Village. Do Mszczonowa przyjechały pierwsze z 92 domków modułowych. Suntago Village to domy ekologiczne o drewnianym szkielecie. Są w pełni wykończone i wyposażone. W każdym jest dwuosobowa sypialnia, salon z rozkładaną kanapą i aneksem kuchennym oraz łazienka z prysznicem. Do dyspozycji gości będzie również prywatny taras z meblami ogrodowymi i grillem. W każdym domku będą mogły zamieszkać nawet cztery osoby. Projekt przewiduje również możliwość łączenia pojedynczych bungalowów tak, aby dopasować je do oczekiwań większych rodzin lub grup przyjaciół. Do dyspozycji gości będą wszelkie potrzebne sprzęty, takie jak: telewizor typu Smart TV firmy Samsung, kuchenka mikrofalowa, płyta grzewcza, lodówka, czajnik i suszarka do włosów.

– Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów konstrukcyjnych tworzymy zdrowy mikroklimat wnętrz, ze świeżym i czystym powietrzem. W Suntago Village będzie strefa zabaw dla dzieci, miejsce przeznaczone do wspólnego grillowania i centralny budynek z recepcją oraz mini-sklepem – informują przedstawiciele Park of Poland. Zespół bungalowów Suntago Village oddalony jest od parku wodnego o kilkaset metrów. Dzięki nowoczesnej technologii modułowej montaż wszystkich 92 domków zakończy się w ciągu ośmiu tygodni. Trzy z nich, położone najbliżej centralnego budynku z recepcją, będą dostosowane dla osób z niepełnosprawnościami. Wszystkie domki będą miały możliwość dodania łóżeczka dla niemowlęcia oraz misek dla czworonożnych przyjaciół.

Suntago Village to wraz z parkiem wodnym Suntago Wodny Świat pierwszy etap kompleksu Park of Poland. Zespół bungalowów zapewni dużą niezależność i wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. To idealne miejsce na weekend oraz dłuższy wyjazd zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i grup przyjaciół, także tych, którzy chcą zabrać na wyjazd swoich czworonożnych pupili. Zaciszne okolice domków będą sprzyjały rowerowym przejażdżkom. Do parku wodnego Suntago Wodny Świat z Suntago Village będzie można dojść spacerem lub skorzystać elektrycznych minibusów.

Projektantem Suntago Village jest spółka Tremend, wykonawcą domków firma Unihouse, oddział Unibep S.A. w Bielsku Podlaskim. Podczas projektowania i budowy Suntago Village inwestorowi doradza firma Hotel Professionals Management Group, która również zajmie się zarządzaniem i prowadzeniem obiektu.

Źródło: Park of Poland

Facebooktwitterredditpinterest