Połączenie komunikacyjne Grodziska z Błoniem i Baranowem

Burmistrzowie Grodziska Mazowieckiego i Błonia podpisali porozumienie dotyczące połączenia komunikacyjnego. Zmiany wchodzą w życie 1 lipca.
Fot. grodzisk.pl. Porozumienie międzygminne zawarli burmistrzowie Grodziska Mazowieckiego i Błonia.

Porozumienie dotyczące połączenia komunikacyjnego burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński i burmistrz Błonia Zenon Reszka podpisali w piątek, 28 czerwca. Towarzyszyli im skarbnicy: Piotr Leśniewski i Bogumiła Koprowska. Na podstawie podpisanego dokumentu od poniedziałku, 1 lipca, zmianie ulega trasa linii komunikacyjnej nr 3. Linia nr 3A kursować będzie do gminy Błonie. Autobusy będą zatrzymywały się w Radonicach, przy dawnych zakładach Mera, na ul. Harcerskiej, przy stadionie i na ul. Nowakowskiego. W Błoniu nowa linia 3A będzie kończyła i zaczynała kurs w stronę Grodziska na ul. Okrzei (dalej przystanki Mera i Radonice). Z kolei linia nr 3B będzie dojeżdżać do gminy Baranów. Dokładne rozkłady jazdy dostępne są TUTAJ.

Urzędnicy z grodziskiego ratusza przypominają jednocześnie, że od 1 lipca kończy się funkcjonowanie linii komunikacyjnej BK, która była uruchomiona w związku z remontem linii kolejowej.

Facebooktwitterredditpinterest