Strażnicy założyli kierowcy bmw blokadę za złe parkowanie. Obywatel Ukrainy rozbił ją młotkiem i chciał odholować auto

Kierowca nieprawidłowo zaparkowanego bmw wpadł na kuriozalny pomysł, by wezwać pomoc drogową, która odholowałaby jego auto pomimo założonej na koło blokady. Strażnicy miejscy ujęli obu mężczyzn.
Fot. Straż Miejska Warszawa. Kierowca pomocy drogowej rozbił młotkiem kłódkę w blokadzie i na polecenie właściciela przygotował samochód do odholowania.

Strażnicy miejscy, którzy kilka dni temu jechali al. Solidarności, usłyszeli komunikat, że na ul. Piaskowej ktoś uszkodził blokadę założoną na koło nieprawidłowo zaparkowanego samochodu. Funkcjonariusze udali się na miejsce zdarzenia. Przed jednym z domów zastali lawetę pomocy drogowej, a na niej czarne bmw. Ten właśnie samochód był wcześniej unieruchomiony blokadą.

Strażnicy miejscy podjęli interwencję. – Kierowca pomocy drogowej, obywatel Ukrainy, stwierdził, że na polecenie właściciela bmw rozbił młotkiem kłódkę w blokadzie i przygotował pojazd do holowania – informują strażnicy. Mundurowi wezwali patrol policji. Obaj kierowcy zostali przekazani funkcjonariuszom.

Źródło Straż Miejska Warszawa

Facebooktwitterredditpinterest