Bandycki napad na pruszkowskiego taksówkarza [WIDEO]

W Pruszkowie miał miejsce napad na taksówkarza. Młody mężczyzna przystawił mu nóż do gardła i zażądał pieniędzy.
Fot. Printscreen/youtube.com. Młodzi napastnicy byli wyjątkowo bezwzględni.

Do bestialskiego napadu doszło w środę, 14 sierpnia, około godziny 11.00 w Pruszkowie. Nagranie ataku z kamery samochodu błyskawicznie jest rozpowszechniane przez internautów. Zostało opublikowane w serwisie YouTube na kanale SieLata.

Na filmiku widać parę młodych ludzi, którzy jadą taksówką. Kiedy kurs dobiega końca, pasażer pyta taksówkarza, czy będzie miał wydac resztę ze 100 zł. Kierowca odpowiada mu twierdząco i wyjmuje plik banknotów. Wtedy bandyta przystawia taksówkarzowi nóż do gardła, a jego partnerka wyrywa kierowcy ze śmiechem pieniądze. Po wszystkim uciekają.

Internauci są zbulwersowani przestępstwem i udostępniają nagranie w serwisach społecznościowych, mając nadzieję, że dzięki temu uda się zatrzymać napastników. Sprawa została zgłoszona na policję. Para młodych bandytów pochodzi prawdopodobnie z pruszkowskiej dzielnicy Żbików. Serwis Wirtualna Polska poinformował, że już zostali schwytani. Podobnego napadu mieli wcześniej dokonać na Śląsku. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “Bandycki napad na pruszkowskiego taksówkarza [WIDEO]