Grupka młodzieży i marihuana. To nie mogło skończyć się dobrze

Policjanci podjęli interwencję w Bliznem Jasińskiego wobec kilkuosobowej grupy młodych mężczyzn. Zakończyli ją zatrzymaniem dwóch osób.
Fot. ilustracyjne/Straz miejska Warszawa. Policjanci z komendy w Starych Babicach regularnie zatrzymują osoby posiadające przy sobie środki odurzające.

Kilka minut po godzinie 23.00 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy dla powiatu warszawskiego zachodniego patrolowali rejon miejscowości Blizne Jasińskiego. Tam podjęli interwencję wobec kilkuosobowej grupy młodych mężczyzn. W jej trakcie odkryli u 29-latka susz roślinny, który trzymał w przewieszonej przez ramię saszetce. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. Za posiadanie środków odurzających Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do trzech lat pozbawienia wolności.

Mało tego, podczas sprawdzania w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że drugi z mężczyzn był poszukiwany. Sąd wydał na niego nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego. Teraz najbliższy rok 27-latek spędzi w jednostce penitencjarnej, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest

6 komentarzy dla “Grupka młodzieży i marihuana. To nie mogło skończyć się dobrze

    • Nie długo w tym kraju to zamiast zarabiać na marihuanie, to Państwo będzie wysyłało na obowiązkowe egzorcyzmy, taki mamy rozwój myśli i prawodawstwa

  1. Ej, nie no, klasa 27 i 29 lat. Tacy młodzi a tacy głupi… Nie to co autorzy tego rzetelnego artykułu :D

  2. Polska jak zwykle 100 lat za resztą cywilizacji. Strata czasu i pieniędzy, żałośnie zacofana mentalność i prehistoryczny system oparty na wartościach katolickich.