„Mały Książę” – spektakl opowiedziany piaskiem, wodą i światłem w wykonaniu gwiazdy programu „Mam Talent” Tetiany Galitsyny już wkrótce w Pruszkowie!

Zwyciężczyni programu "Mam Talent" Tetiana Galitsyna wraz z najszybszym malarzem na świecie VLODYRem i grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko - historię Małego Księcia tworzoną na oczach widzów piaskiem, połączoną z animacją światłem, wodą oraz elementami spektaklu teatralnego i technik szybkiego malowania (tzw.speed painting). Już wkrótce przedstawienie będzie można obejrzeć w Pruszkowie.
Fot. mat. promocyjne. „Mały Książę” to opowieść familijna przeznaczona dla najmłodszych i starszych widzów.

„Mały książę” (według Antoine de Saint-Exupéry’ego) to wyjątkowa opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi. To cudowna, pełna poezji i mądrych refleksji opowieść o przyjaźni, miłości i życiu. Przetłumaczona na 160 języków historia chłopca, który swobodnie przekracza granice między światem realnym a sferą niezwykłości. Mały Książę przypomina o tym, że „wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, tyle że tylko nieliczni z nich jeszcze o tym pamiętają…”.

Organizatorzy przedstawienia „Mały Książę” zapraszają do magicznej krainy dzieciństwa, by zobaczyć świat na nowo wrażliwymi oczami kilkuletniego bohatera. Przed widzami niesamowite show w wykonaniu gwiazdy “Mam Talent” – Tetiany Galitsyny. Poruszająca opowieść o Małym Księciu opowiedziana światłem i wodą, malowana na żywo piaskiem, połączona z elementalmi spektaklu teatralnego. Dopełnieniem niezapomnianego show jest przepiękna, poruszająca najgłębsze emocje oprawa muzyczna. – „[…] Dobrze widzi się tylko sercem […]” – zapraszamy na niespotykaną dotychczas interpretację kochanego przez wszystkie dzieci i dorosłych Małego Księcia. To niezwykły 70-minutowy spektakl, który przeniesie Państwa na magiczną planetę Małego Księcia – zachęcają organizatorzy.

Spektakl odbędzie się w Centrum Kultury i Sztuki w Pruszkowie, ul. Bohaterów Warszawy 4, w niedzielę, 29 września. Start: godzina 16.00.

Bilety: Kasa Centrum Kultury i Sztuki w Pruszkowie tel. 22 759 52 48

Bilety grupowe i informacja tel: 515 400 723
Bilety przez internet na portalu biletowym TUTAJ, kupbilecik.pl lub biletyna.pl.

Facebooktwitterredditpinterest