Groźny wypadek w Żyrardowie: trzy osoby ranne, w tym dziecko. Policja szuka kierowcy passata

W sobotni wieczór, 12 października, na skrzyżowaniu ul. Pięknej i ul. 1 Maja w Żyrardowie doszło do groźnego wypadku. Trzy osoby, w tym roczne dziecko, trafiły do szpitala. Sprawca porzucił auto i uciekł. Osoby posiadające informacje na temat zdarzenia lub kierowcy są proszone o kontakt z policją.
Fot. policja.pl. Na miejscu pracowali policjanci z komendy w Żyrardowie.

Do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic Pięknej i 1 Maja. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce i je zabezpieczyli. Wstępnie ustalili, ze kierujący volkswagenem, wyjeżdżając z ul. Pięknej, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ul. 1 Maja fiatowi i doprowadził do zderzenia. Tym drugim autem jechały cztery osoby, zostały przewiezione do szpitali. Wśród rannych jest roczne dziecko. Na szczęście życiu poszkodowanych nic nie zagraża. Po zdarzeniu kierowca volkswagena wraz z pasażerami porzucił samochód i uciekł.

– Funkcjonariusze wydziału kryminalnego pracują nad tym, by jak najszybciej zatrzymać sprawcę wypadku, poruszającego się srebrnym VW Passatem o nr rej. WCI14898 – poinformowała rzeczniczka prasowa żyrardowskich mundurowych st. asp. Agnieszka Ciereszko. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żyrardowie: tel.: 46 858 22 00 lub prowadzącym sprawę st. sierż. Mariuszem Kosowskim tel.: 46 858 22 55.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie

Facebooktwitterredditpinterest