CBŚP w Grodzisku Mazowieckim! Zlikwidowali uprawę marihuany [FOTO]

W Grodzisku Mazowieckim policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków i urządzenia do ich uprawiania. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania i prowadzenia uprawy konopi.
Fot. KSP Warszawa. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawy konopi.

Do zatrzymania 36-letniego mężczyzny doszło po działaniach funkcjonariuszy warszawskiego Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) na jednej z posesji w Grodzisku Mazowieckim. Podczas wykonywanych czynności w innej sprawie, mundurowi natrafili na urządzenia i przedmioty świadczące o prowadzeniu w tym miejscu uprawy konopi. Grodziscy kryminalni potwierdzili nielegalną działalność właściciela firmy. Szybko zabezpieczyli znajdujące się w jednym z pomieszczeń namioty, lampy grzewcze, wentylatory, środki ochrony roślin oraz kilka krzewów konopi. W innych miejscach policjanci znaleźli także opakowania z dużą ilością gotowego suszu. Podczas przeszukania domu, zabezpieczyli kolejne torebki z tym samym środkiem.

– 36- letni mężczyzna trafił do policyjnej celi. Po zbadaniu i zważeniu zabezpieczonych substancji okazało się, że było to prawie 460 gramów marihuany. Sporządzona przez grodziskich śledczych dokumentacja pozwoliła na przedstawienie mężczyźnie zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawy konopi – poinformowała rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim asp. sztab. Katarzyna Zych. Prokurator zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Popełnione przez mężczyznę przestępstwa zagrożone są karą nawet dziesięciu lat pozbawienia wolności.

marihuana-grodzisk-2

marihuana-grodzisk-3

????????????????????????????????????

Źródło: Komenda Stołeczna Policji Warszawa

Facebooktwitterredditpinterest