CBŚP w Żyrardowie! Zlikwidowali plantację marihuany i nielegalną produkcję alkoholu [FOTO]

Żyrardowscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami z Centralnego Biura Śledczego Policji zlikwidowali plantację marihuany. 35-letni żyrardowianin usłyszał łącznie cztery zarzuty, grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.
Fot. KPP Żyrardów. Mieszkaniec Żyrardowa prowadził uprawę zakazanych roślin w pustostanie.

Kryminalni z Żyrardowa wspólnie z policjantami z Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali 35-letniego żyrardowianina, wobec którego istniało podejrzenie o uprawę konopi indyjskich. Mundurowi nie pomylili się. Po wejściu do jednego z niezamieszkałych budynków na terenie Żyrardowa odkryli profesjonalną uprawę zakazanych roślin, a także prawie 50 gramów gotowej do sprzedaży, wysuszonej marihuany. Oprócz tego, podczas przeszukania w innym pomieszczeniu, policjanci znaleźli aparaturę oraz produkty do wytwarzania alkoholu.

Jak poinformowała rzeczniczka prasowy żyrardowskiej komendy st. asp. Agnieszka Ciereszko, 35-latek usłyszał łącznie cztery zarzuty: uprawy ziela konopi, przetwarzania i posiadania marihuany oraz wyrobu alkoholu bez wymaganego wpisu do rejestru. Mężczyźnie grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

plantacja-konopi-zyrardow-2

plantacja-konopi-zyrardow-3

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “CBŚP w Żyrardowie! Zlikwidowali plantację marihuany i nielegalną produkcję alkoholu [FOTO]

  1. Najpierw zapoznajcie się z prawem bo za hodowle jest do 3 lat a za wytwarzanie i przetwarzanie suszu roślinnego jest od 3 lat :) no chyba, że się coś w ostatnich 3 latach zmieniło