Grodzisk ma drugie kino! „Wolne od popcornu” [REPERTUAR]

Kino Wolność wróciło do Grodziska Mazowieckiego. Już odbyły się pierwsze seanse.
Fot. Facebook/Kino Wolność. W kinie znajduje się 40 miejsc.

Kino Wolność powstało w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 1 Maja. Potem jego siedzibę przeniesiono na ul. Kilińskiego. Od kiedy wybudowano centrum kultury wraz z nowoczesną salą kinową, „Wolność” przestała istnieć. Teraz widzowie znów mogą oglądać filmy w tym kinie. W willi Radogoszcz przy ul. Sienkiewicza dla fanów X muzy zorganizowano 40 miejsc. Jest to więc kameralny, studyjny obiekt. Reklamuje się jako „wolny od popcornu”, w kinie obowiązuje całkowity zakaz jedzenia, widzowie nie są więc narażeni na niechciane zapachy. Pierwsze seanse już się odbyły. Jak podkreślają przedstawiciele kina, zainteresowanie widzów jest bardzo duże.

– Powracamy do korzeni i przybijamy piątkę z historią, aby dać Wam to, czego najbardziej potrzebujecie – kinematografię przez duże “K”. W miejscu, które już bardzo dobrze znacie – w Willi Radogoszcz – powstała wyjątkowo klimatyczna sala kinowa mieszcząca 40 wygodnych foteli, wyposażona w duży ekran i gotowa na przyjęcie wszystkich okolicznych kinomaniaków – czytamy na oficjalnym profilu kina na Facebooku. Zachęcająca jest również cena biletów – zaledwie 15 zł.

Znany jest repertuar na najbliższe dni:

Poniedziałek, 18 listopada, godzina 19.00 – „Mój piękny syn”

Wtorek, 19 listopada, godzina 19.00 – „Diego”

Środa, 20 listopada, godzina 19.00 – „Serce Jamajki”

W czwartek, 21 listopada, kino będzie nieczynne.

Bilety są już dostępne w kasach kina w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej (czynne codziennie w godzinach 12.00-20.00) i TUTAJ.

Więcej informacji na temat działalności kina Wolność można uzyskać TUTAJ.

Facebooktwitterredditpinterest