Błonie: Narkotyki mieli w samochodzie, w domu oraz w bieliźnie. Kierowca bmw bez uprawnień [FOTO]

Aresztem zakończyła się kontrola drogowa, jaką przeprowadzili policjanci w Błoniu. Kierowca i jego pasażerka mieli ukryte w samochodzie narkotyki. Kolejne porcje funkcjonariusze odnaleźli w ich domu.
Fot. KPP Stare Babice. Policjanci znaleźli u pary w sumie blisko 130 gramów marihuany, mefedronu i metaamfetaminy oraz 144 tabletek extazy.

Dochodziła północ, gdy policjanci “drogówki” na terenie gminy Błonie zatrzymali do kontroli kierowcę bmw. Szybko okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Razem z nim podróżowała pasażerka. Podczas kontroli auta mundurowi odkryli kilka puszek po napojach, w których znajdowały się różne substancje oraz susz roślinny. Badanie narkotesterem wykazało, że były to substancje odurzające. Para została zatrzymana.

Podczas czynności prowadzonych w komisariacie okazało się, że kobieta nawet w staniku miała ukryte środki odurzające. Kolejne porcje narkotyków funkcjonariusze odnaleźli w miejscu ich zamieszkania. Policjanci zabezpieczyli łącznie blisko 130 gramów marihuany, mefedronu i metaamfetaminy oraz 144 tabletek extazy.

– Zgromadzony przez mundurowych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie obojgu zarzutów posiadania środków odurzających i handlu nimi – poinformowała rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja. Za popełnienie tych przestępstw grozi kara nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora i policjantów mężczyzna został tymczasowo aresztowany, natomiast kobietę objęto policyjnym dozorem.

narkotyki-blonie-2

narkotyki-blonie-3

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest