Trzech 20-latków z marihuaną

Trzech mężczyzn w wieku od 18 do 21 lat zatrzymali wczoraj pruszkowscy policjanci. Zatrzymani posiadali przy sobie marihuanę. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Fot. Shutterbug75/pixabay.com. Miłośnicy marihuany zostali zatrzymani w Pruszkowie i Brwinowie.

W poniedziałek, 30 grudnia, w godzinach wieczornych, policjanci zatrzymali do kontroli volkswagena. Do zdarzenia doszło w al. Niepodległości w Pruszkowie. Podczas kontroli funkcjonariusze wyczuli w samochodzie charakterystyczny zapach marihuany. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli dwa „zawiniątka” z suszem roślinnym, do których posiadania przyznał się 21-letni kierowca. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zabezpieczony susz poddano wstępnemu badaniu testerem, który potwierdził, że jest to marihuana.

Kolejni dwaj mężczyźni zostali zatrzymani w Brwinowie przez policjantów z patrolu. Po północy mundurowi zauważyli grupkę młodzieży na ul. Pszczelińskiej. Podczas kontroli u 18 i 20-latka ujawnione zostały woreczki strunowe z suszem. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, a susz zabezpieczony. W tym przypadku badania testerem także potwierdziły, że zabezpieczony susz to marihuana. – Wszyscy zatrzymani wkrótce usłyszą zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo ustawa przewiduje karę do trzech lat pozbawienia wolności – poinformowała rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie podkom. Karolina Kańka.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “Trzech 20-latków z marihuaną

  1. A za rogiem dziewczyny gwałca auta kradna. Ostatnio mialam wypadek policja prxejezdzala nawet sie nie zatrzymała. Nikt nie pomoże. A malolatow za zioło w areszcie osadzaja. Co za kraj . Cieszę się że na codzień tu nie mieszkam. Pozdro 4.20