Tragedia pod Ożarowem Mazowieckim. Kobieta rzuciła się pod pociąg

W Gołaszewie koło Ożarowa Mazowieckiego pociąg śmiertelnie potrącił 38-letnią kobietę. Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności tragedii.
Fot. mazowieckie.com.pl. W zderzeniu z pociągiem kobieta nie miała szans na przeżycie.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 4 stycznia około godziny 23.15. Pociąg relacji Warszawa-Łowicz śmiertelnie potrącił 38-letnią kobietę. Wypadek miał miejsce w miejscowości Gołaszew (gmina Ożarów Mazowiecki). Serwis warszawawpigulce.pl poinformował, że była to udana próba samobójcza, a kobieta zostawiła list pożegnalny skierowany do mężczyzny o imieniu Artur. Policjanci nie potwierdzają tych informacji. – Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia – ucina podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji. Dodaje, że kobieta zginęła na miejscu.

Maszynista pociągu, pod którym zginęła 38-latka, był trzeźwy. Na miejscu interweniowały służby: policja, pogotowie ratunkowe, straż pożarna – (z Ożarowa Mazowieckiego i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Błoniu) oraz prokurator. Na czas wyjaśniania przyczyn i okoliczności tragedii pasażerowie musieli liczyć się z utrudnieniami. Ruch pociągów był wstrzymany do godziny 3.30.

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “Tragedia pod Ożarowem Mazowieckim. Kobieta rzuciła się pod pociąg