Wypoczywali na trawniku, jednak w pewnym momencie coś poszło nie tak. Doszło do szarpaniny z policją

Gdy dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o dwóch nietrzeźwych mężczyznach leżących na miejskim trawniku, na miejsce natychmiast skierował załogę patrolową. W pewnym momencie jeden z nich zaczął się awanturować i znieważył funkcjonariuszy oraz naruszył ich nietykalność cielesną.
Fot. kwp.radom.pl. Podczas interwencji mężczyzna zaczął się awanturować.

Kilka minut przed godziną 18.00 dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o dwóch nietrzeźwych mężczyznach leżących na trawniku. Na miejsce skierował załogę patrolowo-interwencyjną. Jednego z nich funkcjonariusze przekazali matce, która pojawiła się na miejscu interwencji. Kobieta zobowiązała się zaopiekować synem. Natomiast z drugim z mężczyzn kontakt był utrudniony. Aby móc ustalić jego tożsamość i miejsce zamieszkania, funkcjonariusze doprowadzili 39-latka do komendy.

– Gdy mundurowi ustalili adres i osobę, której mieli przekazać mężczyznę, udali się z nim we wskazane miejsce. Jednak w trakcie przejazdu 39-latek zaczął się awanturować i słowami wulgarnymi znieważył funkcjonariuszy wykonujących czynności służbowe oraz naruszył ich nietykalność cielesną – poinformowała rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja. 39-latek został zatrzymany. Trafił do policyjnej celi, a gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest