Kolejny wypadek w Błoniu z udziałem tira. Niemal w tym samym miejscu, co ostatnio [FOTO]

Na drodze krajowej nr 92 w Błoniu znów miał miejsce wypadek drogowy. Okoliczności zdarzenia bada policja.
Fot. Łukasz Malicki/Ochotnicza Straż Pożarna Błonie. Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu ul. Poniatowskiego i Powstańców.

Zaledwie kilka dni temu w serwisie zachodniemazowsze.info informowaliśmy o poważnym wypadku, który miał miejsce w Błoniu na skrzyżowaniu ul. Poniatowskiego i Powstańców (droga krajowa nr 92) z udziałem auta osobowego i tira. W wyniku tego zdarzenia samochód ciężarowy wjechał na teren stacji paliw i uszkodził dystrybutor z gazem. W związku z tym, że doszło do rozszczelnienia zbiornika, trzeba było ewakuować klientów i obsługę stacji, pobliskiej restauracji oraz okolicznych mieszkańców.

Minęło zaledwie kilka dni, a służby ratunkowe znów musiały interweniować niemal w tym samym miejscu. W środę, 12 lutego, przed godziną 22.00 na skrzyżowaniu ul. Poniatowskiego i Powstańców doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i osobowego. Na miejscu interweniowali strażacy z OSP Błonie. Szczegóły i okoliczności zdarzenia badają policjanci z komendy w Starych Babicach. Z utrudnieniami musieli zmagać się nie tylko kierowcy podróżujący drogą krajową nr 92, ale również – z powodu braku oświetlenia – mieszkańcy okolicznych posesji, uszkodzeniu uległy bowiem kable energetyczne.

wypadek-blonie-lotos

wypadek-blonie-lotos-2

wypadek-blonie-lotos-4

wypadek-blonie-lotos-5

Fot. Łukasz Malicki/Ochotnicza Straż Pożarna Błonie

Facebooktwitterredditpinterest