W Błoniu powstaną dwa nowe bloki. Ruszyła już sprzedaż mieszkań

Warszawski deweloper VFM Real Estate rozpoczął sprzedaż mieszkań w inwestycji Apartamenty Orologio. Znajdą się one w dwóch blokach przy ul. Wiejskiej w Błoniu.
Fot. UM Błonie. Oddanie do użytku pierwszego budynku jest planowane pod koniec 2021 roku.

Projekt zakłada realizację dwóch budynków o łącznej liczbie 143 mieszkań, garaży podziemnych, naziemnych miejsc parkingowych oraz części rekreacyjnej z placem zabaw na terenie osiedla. Znajdzie się tu także pierwsza w Błoniu stacja do ładowania pojazdów elektrycznych. Budowa obejmie ponadto modernizację ul. Wiejskiej – wykonanie nowej jezdni, która zostanie poszerzona do 6 metrów, chodników i montaż oświetlenia.

– Apartamenty Orologio to inwestycja, której mieszkańcy Błonia od dawna potrzebowali. Największymi atutami naszej inwestycji są niewątpliwie funkcjonalne rozkłady, różnorodność metraży i atrakcyjne ceny mieszkań, zaledwie pół godziny jazdy z centrum Warszawy – mówi prezes VFM Real Estate Michał Zaczkowski.

W 5-kondygnacyjnym budynku znajdą się mieszkania o metrażach od 30 do 78 mkw. z przewagą lokali o większych powierzchniach. W bloku powstanie cichobieżna winda i wózkownia. Do każdego, nawet najmniejszego lokalu, będzie dodatkowo przynależeć balkon, loggia, taras lub ogródek. Teren osiedla będzie ogrodzony i monitorowany.

Pod koniec stycznia inwestycja Apartamenty Orologio uzyskała pozwolenie na budowę. Na działce przy ul. Wiejskiej zakończyły się już prace przygotowujące teren pod budowę, na początku marca spółka rozpoczęła wykop pod budowę pierwszego etapu przedsięwzięcia. Sprzedaż mieszkań prowadzona jest w biurze przy ul. Wiejskiej w Błoniu oraz w siedzibie firmy VFM przy Al. Jerozolimskich w Warszawie. Oddanie budynku A jest planowane pod koniec 2021 roku. Więcej informacji na temat inwestycji można uzyskać TUTAJ.

mieszkania-blonie-wiejska-2

Źródło: UM Błonie

Facebooktwitterredditpinterest