Śmiertelny wypadek w Wąsach-Kolonii

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Wąsy-Kolonia. Kierujący lublinem po wcześniejszym zjechaniu z drogi uderzył w drzewo.
Fot. KPP Stare Babice. Okoliczności wypadku ma wyjaśnić śledztwo prowadzone przez prokuratora.

wypadek-wasy-kolonia-2

Do wypadku doszło w piątek, 13 marca, około godziny 8.30 w miejscowości Wąsy-Kolonia (gmina Leszno). Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący lublinem, jadąc w kierunku Pilaszkowa, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi, a następnie uderzył w drzewo. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwały czynności procesowe. Oprócz służb ratunkowych obecny był również prokurator. Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Grodzisku Mazowieckim oraz policjantów pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności i samego przebiegu wypadku. Na czas prowadzonych czynności ruch odbywał się wahadłowo.

W tym roku na terenie powiatu warszawskiego zachodniego doszło już do drugiego tak tragicznego wypadku drogowego. W zdarzeniach zginęły w dwie osoby. Policjanci apelują o ostrożność na drodze. – Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg, zarówno do kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego, o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów. Pamiętajmy, że przepisy, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować! – apeluje rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “Śmiertelny wypadek w Wąsach-Kolonii

  1. Byłam tam niemalże od początku. Jestem pełna uznania dla okolicznych mieszkańców. Szybka pomoc, zaangażowanie, do przyjazdu służb robili wszystko, co mogli, narażając siebie i swój sprzęt. Nie będę wdawać się w szczegóły, ale trochę w życiu widzialam i dzisiejszą postawa tych wszystkich co tam byli i z Wąsów, i przejazdem, wyjątkowa jak na dzisiejsze czasy.
    NAJSZCZERSZE KONDOLENCJE DLA RODZINY I BLISKICH TEGO PANA.