Były pruszkowski radny nie żyje

Były radny i działacz społeczny z Pruszkowa Zbigniew Habiera nie żyje. Pogrzeb samorządowca odbędzie się 9 czerwca.
Fot. UM Pruszków. Zbigniew Habiera miał 73 lata.

Zbigniew Habiera przez pięć kadencji był radnym Rady Miejskiej w Pruszkowie. W latach 2006-2010 pełnił funkcję wiceprzewodniczącego. Był również wieloletnim pracownikiem Pruszkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Przez 17 lat pełnił tam funkcję kierownika osiedla Parkowe.

Zbigniew Habiera zmarł 4 czerwca. Byłego radnego pożegnali m.in. prezydent Pruszkowa Paweł Makuch oraz koledzy z Samorządowego Porozumienia Pruszkowa (SPP). – Zbigniew Habiera był Pruszkowianinem z krwi i kości, znany ze swojej wysokiej kultury osobistej i wspaniałego, nieugiętego hartu ducha. Aktywnie wspierał rozwój Pruszkowa. Szczególnie mocno od zawsze związany z pruszkowskim sportem. Takim na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Składamy wyrazy głębokiego współczucia rodzinie zmarłego i łączymy się z Nimi w smutku i modlitwie – napisano na oficjalnej stronie SPP.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się we wtorek, 9 czerwca, o godzinie 11.00 w kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Pruszkowie. Po mszy żałobnej nastąpi odprowadzenie na cmentarz Żbikowski.

Rodzinie i bliskim Zbigniewa Habiery redakcja serwisu zachodniemazowsze.info składa wyrazy głębokiego współczucia.

Facebooktwitterredditpinterest