Awantura w Starych Babicach. Mieszkanka pokazała policjantom, gdzie jej partner trzyma narkotyki

Policjanci z komendy w Starych Babich zostali wezwani na interwencję. Pokrzywdzona kobieta chciała zgłosić kradzież pieniędzy z portfela, które miał zabrać jej partner. Podczas sprzeczki wskazała funkcjonariuszom, gdzie mężczyzna trzyma amfetaminę. 42-latek usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.
Fot. ilustracyjne/KPP Żyrardów. 42-letni mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Dochodziła godzina 19.00, gdy dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie sprzeczki między partnerami, której powodem była kradzież pieniędzy. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. W rozmowie z funkcjonariuszami zgłaszająca mieszkanka potwierdziła, że z portfela skradziono jej pieniądze.

W trakcie interwencji doszło do kolejnej kłótni pomiędzy partnerami, w wyniku której kobieta pokazała funkcjonariuszom, gdzie mężczyzna trzyma narkotyki. Badanie narkotesterem wykazały, że zabezpieczona przez mundurowych substancja to amfetamina.

– Podczas przeszukania policjanci ujawnili kolejną porcję tego narkotyku. 42-latek usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze. Zwrócił również kobiecie pieniądze, które wcześniej sobie przywłaszczył – poinformowała rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja. Teraz dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest