Nowy supermarket w Grodzisku

W Grodzisku Mazowieckim powstaje nowy supermarket. Sklep będzie mieścił się u zbiegu ul. Królewskiej i E. Orzeszkowej.
Fot. elasticcomputefarm/pixabay.com. Czy Aldi odbierze klientów już istniejącym marketom w Grodzisku – czas pokaże.

W Grodzisku Mazowieckim znajduje się kilka sklepów wielkopowierzchniowych znanych marek m.in. Carrefour, Biedronka, Stokrotka, Netto. Wkrótce dołączy do nich Aldi. To niemiecka sieć dyskontów posiadająca 141 sklepów, głównie na zachodzie i południu Polski, i zatrudniająca niemal 3 tys. pracowników. Strategia Aldi to „wyselekcjonowany asortyment wysokiej jakości w dobrej cenie”. W najbliższych latach firma chce nawet potroić liczbę otwieranych sklepów. Jeden z nich powstaje w Grodzisku Mazowieckim na rogu ul. Królewskiej i E. Orzeszkowej. W serwisach internetowych pojawiły się już pierwsze oferty pracy: dla kierownika sklepu, kasjerów i ekspedientów. Firma oferuje m.in. umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, możliwość rozwoju, spotkania integracyjne, bony żywnościowe, przyjazną atmosferę.

Aldi chwali się, że w nowo otwieranych sklepach na klientów czeka ciekawy wystrój, nowoczesna kolorystyka, przejrzysty system oznaczeń asortymentu, jasność i przestronność wnętrza, intuicyjne poruszanie się po sklepie, szybkie odnajdywanie artykułów.

A co mieszkańcy Grodziska będą mogli kupić w Aldi? Praktycznie to samo, co w każdym innym markecie. Czyli: artykuły spożywcze – pieczywo, nabiał, mięso i wędliny, warzywa i owoce, napoje, gotowe dania, przetwory, przekąski, desery i słodycze, ale również przemysłowe np. sezonowe, chemię gospodarczą, kosmetyki itp. Ceny? W już istniejących sklepach Aldi są niewygórowane. Oczywiście będzie można liczyć na różnego rodzaju promocje i okazje.

Przykładowe ceny: napój multiwitamina Costa 2 l – 3,99 zł, ser królewski Sierpc 250 g – 6,99 zł, Delma Extra maślany smak 500 g – 3,49 zł, kiełbasa żywiecka 230 g – 5,99 zł, lody La Fantasia 900 ml – 6,99 zł, antybakteryjny żel do rąk 50 ml – 4,99 zł.

Facebooktwitterredditpinterest