Śmiertelny wypadek w Mszczonowie. Dramatyczna walka o życie trzyletniego dziecka

Policjanci z żyrardowskiej drogówki do chwili przyjazdu pogotowia reanimowali dziecko, które uczestniczyło w wypadku drogowym w Mszczonowie. Na szczęście trzylatka udało się uratować.
Fot. KPP Żyrardów. W wypadku zginęła jedna osoba.

W czwartek, 1 października rano w Mszczonowie na ul. Grójeckiej doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dyżurny żyrardowskiej komendy natychmiast skierował na miejsce policjantów, którzy zaczęli udzielać pomocy poszkodowanym. W jednym z aut był trzyletni chłopiec, który nie oddychał, a jego funkcje życiowe ustały. Funkcjonariusze szybko przystąpili do reanimacji, która trwała aż do przyjazdu pogotowia ratunkowego. Po przybyciu na miejsce ratowników medycznych, przekazano im dziecko. Chłopiec został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Również jego starszy brat oraz kobieta kierująca fordem z poważnymi obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala. Niestety, wypadek okazał się tragiczny w skutkach dla kierującej drugim samochodem. 58-letnia kobieta nie przeżyła.

– Jak wstępnie ustalili policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzania, kierująca fordem z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z hyundaiem. Ruch na tym odcinku drogi na kilka godzin został zablokowany. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają mundurowi pod nadzorem prokuratury – poinformowała sierż. Monika Helińska z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.


Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie

Facebooktwitterredditpinterest