Mieszkanka Milanówka w show Doroty Szelągowskiej. W programie wystąpił nawet burmistrz! [FOTO]

Mieszkanie pani Uli z Milanówka zupełnie zmieniło swoje oblicze. Wszystko za sprawą programu „Totalne remonty Szelągowskiej” emitowanego w telewizji TVN.
Fot. mat. prasowe. Dorota Szelągowska wraz z ekipą remontową zaledwie w ciągu tygodnia odmienili zdewastowane mieszkanie pani Uli.

„Totalne remonty Szelągowskiej” – to program telewizyjny, który jest emitowany zaledwie od kilku tygodni, a już zdobył ogromną popularność i sympatię widzów. Głównymi bohaterami są osoby, które poświęcają się dla innych, zupełnie zapominając o swoich potrzebach i marzeniach. Zawsze można liczyć na ich wsparcie i oddanie, nawet w najtrudniejszej sytuacji. Bohaterowie są zgłaszani do programu przez przyjaciół lub rodzinę, którzy w ten sposób chcą wynagrodzić swoim bliskim ich dobroć i poświęcenie. Dorota Szelągowska wraz z ekipą fachowców zmienia nie do poznania mieszkania lub domy takich wyjątkowych osób. Bohaterowie do ostatniego momentu nie wiedzą, że prowadząca odwiedzi właśnie ich. Efekty są zaskakujące i spektakularne.

Bohaterką ostatniego odcinka „Totalnych remontów Szelągowskiej” jest 42-letnia pani Ula. Pracuje w pogotowiu ratunkowym oraz jako ochotniczka w straży pożarnej. Kobieta cierpi na syndrom stresu pourazowego, dlatego obecnie przebywa na urlopie zdrowotnym. Ilość ludzkich tragedii, wypadków i przestępstw ją przytłoczyła. Mimo wszystko Ula nie poddaje się i chce wrócić do działania również na tym polu. Pomagając innym zupełnie zapomniała o sobie, a marzenia i pragnienia odeszły na dalszy plan.

Kobieta samotnie wychowuje 20-letniego syna Adama, z którym mieszkają w niewielkim domu. Jego stan był opłakany, a największym problemem był brak łazienki, która miała znaleźć się w przybudówce. Wilgoć, nieotynkowane ściany to dopiero początek… Dorota chciała stworzyć Uli dom, który będzie azylem. Miejsce, w którym będzie mogła odpocząć po ciężkich akcjach lub spotkać się z przyjaciółmi.

Prowadząca wraz z ekipą remontową stanęli na wysokości zadania i zaledwie w ciągu tygodnia całkowicie odmienili zdewastowane lokum mieszkanki Milanówka w piękne, przytulne mieszkanie. Co ciekawe, również sama Dorota Szelągowska pochodzi z tego miasta. Tutaj mieszkała razem ze swoją słynną mamą, pisarką Katarzyną Grocholą, i tu uczyla się w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 5.

Radości i wzruszeniom w programie nie było końca. Wzięli w nim udział nie tylko przyjaciele i rodzina pani Uli, ale również burmistrz Milanówka Piotr Remiszewski oraz strażacy z miejscowej, ochotniczej straży pożarnej. Koniecznie zobaczcie, jak zmieniło się mieszkanie głównej bohaterki. Program można obejrzeć na platformie player.pl.

Fot. mat. prasowe TVN

Facebooktwitterredditpinterest