Zderzenie ciągnika z autobusem miejskim. Dwie osoby ranne

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku wypadku, do którego doszło w Koczargach Starych. Jedna z nich została przetransportowana do szpitala.
Fot. ilustracyjne. Tevent/pixabay.com. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

O zdarzeniu poinformował serwis TVN Warszawa. Doszło do niego we wtorek, 24 listopada, przed godziną 13.00, na ul. Akacjowej w miejscowości Koczargi Stare (gmina Stare Babice, powiat warszawski zachodni). Podczas wyprzedzania autobus miejski zderzył się z ciągnikiem, do którego był przyczepiony pług. Tym pierwszym pojazdem podróżowało sześć osób, dwie z nich zostały poszkodowane.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe: pogotowie, policja i straż pożarna – z Borzęcina Dużego, Starych Babic, Izabelina, Błonia i Warszawy. Jednej z pasażerek pomocy udzielono na miejscu, natomiast druga trafiła do szpitala. W wyniku zderzenia ciągnik z impetem wjechał na przydrożne pole, z kolei autobus został dość mocno zniszczony, ma powybijane szyby. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia będą badać policjanci z komendy w Starych Babicach. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Facebooktwitterredditpinterest