Krwawa jatka podczas spotkania towarzyskiego

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z pobiciem i zniszczeniem rzeczy swojego współlokatora. Do zdarzenia doszło podczas imprezy towarzyskiej.
Fot. Policja Mazowiecka. Do czasu wytrzeźwienia zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnej celi.

Kilka dni temu dyżurny komendy w Starych Babicach przyjął zgłoszenie o pobiciu mężczyzny. Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło podczas spotkania towarzyskiego. Wszyscy mężczyźni znali się, mieszkali razem w wynajmowanym pokoju. Podczas spożywania alkoholu doszło między nimi do nieporozumienia. Dwóch mężczyzn pobiło swojego współlokatora, zniszczyli jego telefon i okulary. Na szczęście życiu pokrzywdzonego mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo.

– Policjanci zatrzymali do wyjaśnienia dwóch mieszkańców gminy Leszno będących uczestnikami spotkania. Mieli od 0,3 do 2 promila alkoholu w organizmie – wyjaśnia asp. Marta Dymek z Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach. Zatrzymani do czasu wytrzeźwienia trafili do policyjnej celi. W tym czasie funkcjonariusze zgromadzili materiał dowodowy w sprawie i wyjaśnili udział biorących w zdarzeniu osób. Dwóch mężczyzn usłyszało już zarzuty pobicia i zniszczenia mienia. Prokurator objął ich dozorem policji oraz zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego. Za czyn, którego się dopuścili, grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest