Zapłacili za zakupy fałszywym banknotem, kasjerka musiała pokryć szkodę z własnej kieszeni. Znasz ich? Poinformuj policję [FOTO]

Grodziscy policjanci poszukują sprawców oszustwa w jednym ze sklepów. Wizerunek podejrzanych zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby, jest proszony o kontakt z mundurowymi.
Fot. KPP Grodzisk Mazowiecki. Wizerunek osób mających związek z tym przestępstwem zarejestrowały sklepowe kamery.

Policjanci z grodziskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa w sklepie przy ul. Sienkiewicza 45 w dniu 23.11.2020 roku około godz. 19:30. Osoby, których wizerunek publikujemy, zapłaciły za zakupy nieprawdziwym banknotem. Straty z tego tytułu musiała ponieść kasjerka. Wizerunek mężczyzny i kobiety, którzy są sprawcami tego przestępstwa, zarejestrowały kamery w sklepie.

Informacje o rozpoznaniu tych osób można przekazać osobiście w w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Bartniaka 19, telefonując pod numer 47 72 42 261 lub w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim

Facebooktwitterredditpinterest