Prowadzisz Agencję Pracy? Nie przegap!

Wystartowała rekrutacja do programu Optymization&Safety2021 organizowanego przez grupę kapitałową Spartan Group, realizowanego przez markę Atema. Patronem medialnym wydarzenia jest serwis zachodniemazowsze.info.
Fot. mat. promocyjne. Optymization&Safety to program doradczo-rozwojowy skierowany do polskich Agencji Pracy.

Optymization&Safety to program doradczo-rozwojowy skierowany do polskich Agencji Pracy.
Jego celem jest wsparcie agencji w opracowaniu i osiągnięciu modelu biznesowego, pozwalającego zoptymalizować koszty i zwiększyć bezpieczeństwo prawne. Dodatkową wartością jest możliwość opracowania indywidualnego planu rozwoju dla agencji oraz wdrożenie go za pośrednictwem wiedzy, a także metodologii i rozwiązań doniesionych przez obszerne i imponujące grono partnerów merytorycznych programu.

Co czeka uczestników, którzy zakwalifikują się do programu?
Uczestnicy w ramach programu otrzymają specjalistyczny audyt realizowany przez markę Atema o wartości rynkowej ok. 10 tys. zł, dzięki któremu lepiej zrozumieją obecny stan swojej agencji w zakresie legalizacji pobytu oraz formalizacji zatrudnienia. Dostrzegą wąskie gardła organizacji oraz ryzyka z nich wynikające.

Agencje przejdą program rozwojowy o wartości do 45 tysięcy zł. opracowany indywidualnie na podstawie wyniku audytu, w ramach którego uzyskają wiedzę w zakresie szans i zagrożeń obecnego modelu, elementów do poprawy oraz celów z nimi związanych. Na podstawie określonych potrzeb uzyskają dostęp do edukacji w zakresie metodologii, rozwiązań, narzędzi i usług potrzebnych do wdrożenia określonych działań oraz weryfikacji rezultatów. Zwieńczeniem programu będzie Gala finałowa, które odbędzie się w ramach konferencji branżowej.

Uczestnicy podczas finału wezmą udział w konferencji branżowej na której otrzymają możliwość nawiązania nowych cennych kontaktów, dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz ciekawych doświadczeń panelistów, a także szansę na zbudowanie pozycji eksperckiej podczas wcześniej przygotowanego wystąpienia.

Rejestracja agencji odbywa się za pośrednictwem strony programu https://atema.pl/optimizationsafety/. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 marca 2021. Patronem medialnym wydarzenia jest serwis zachodniemazowsze.info.

Facebooktwitterredditpinterest