Aresztowana za zabójstwo w Milanówku [FOTO]

Zarzut zabójstwa usłyszała 40-latka zatrzymana przez grodziskich policjantów. Kobieta jest podejrzana o śmiertelne ugodzenie nożem 49-letniego mężczyzny w mieszkaniu w Milanówku.
Fot. KPP Grodzisk Mazowiecki. Materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie kobiecie zarzutu dokonania zabójstwa.

Policjanci zostali wezwani do jednego z bloków w Milanówku, gdzie miało dojść do ugodzenia osoby nożem. Przybyli pod wskazany adres funkcjonariusze razem z załogą pogotowia ratunkowego na klatce schodowej zastali zakrwawioną kobietę, która powiedziała, że „ona to zrobiła”. W jednym z mieszkań policjanci zobaczyli leżącego na podłodze nieprzytomnego mężczyznę, który krwawił. Natychmiast rozpoczęła się jego reanimacja. Niestety na pomoc było już za późno, lekarz stwierdził zgon.

Funkcjonariusze na miejscu zatrzymali nietrzeźwą 40-latkę i zabezpieczyli nóż, który mógł posłużyć jej do zadania śmiertelnych ran. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie kobiecie zarzutu dokonania zabójstwa. Decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. Za popełniony czyn może jej grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim

Facebooktwitterredditpinterest