Co warto wiedzieć o odtruciu alkoholowym? [MAT. PARTNERA]

Jesteś jedną z tych osób, która odkrycie skutecznego leku na kaca nagrodziłaby Nagrodą Nobla? Z pewnością ucieszy Cię fakt, że taki lek istnieje, a co więcej – jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Nie musisz już marnować całego dnia na walkę z męczącymi dolegliwościami. Wystarczy, że skorzystasz z odtrucia alkoholowego, a już po godzinie będziesz w stanie wrócić do swoich codziennych obowiązków. Brzmi nieprawdopodobnie? Dowiedz się, co sprawia, że odtrucie alkoholowe jest tak skuteczne! Na czym polega odtrucie alkoholowe?
Fot. mat. partnera. Przed skorzystaniem z detoksu alkoholowego należy upewnić się, że będzie on przeprowadzony przez doświadczony personel medyczny.

Mogłoby się wydawać, że odtrucie alkoholowe jest innowacją w świecie medycyny, jednak nic bardziej mylnego. Podstawą tej metody są odpowiednio dobrane kroplówki dożylne, których właściwości wykorzystuje się od kilku dekad. W odtruciu alkoholowym preparaty odżywcze, za pośrednictwem wkłucia dożylnego, podawane są bezpośrednio do krwiobiegu. Ich wchłanianie nie jest ograniczone przez funkcjonowanie układu pokarmowego, przez co cała dawka podanych związków jest wykorzystana przez organizm. Co więcej, witaminy i minerały podane za pośrednictwem kroplówki witaminowej docierają do wszystkich tkanek i komórek zaledwie w kilka minut, dzięki czemu efekty odtrucia alkoholowego są tak szybkie.

Skład detoksu alkoholowego jest starannie przemyślany

Kac jest wyjątkowo złożonym zjawiskiem, które rozwija się nie tylko na podłożu zaburzeń gospodarki wodno-elektrolitowej, ale także z powodu nadmiernego stresu oksydacyjnego czy hipoglikemii. Skuteczne leczenie kaca musi być więc kompleksową procedurą, wpływającą na większość mechanizmów stojących za złym samopoczuciem. W przypadku odtrucia alkoholowego jest to możliwe poprzez złożony skład podawanych preparatów, które zawierają zazwyczaj:

  • izotoniczny roztwór soli fizjologicznej;
  • mieszankę elektrolitów, czyli jonów sodu, potasu, magnezu i wapnia;
  • glukozę;
  • witaminę C;
  • witaminy z grupy B;
  • ornitynę;
  • koenzym Q10;
  • wybrane leki przeciwbólowe, przeciwwymiotne czy nasenne.

Czy odtrucie alkoholowe jest bezpieczne?

Warto pamiętać, że odtrucie alkoholowe jest zabiegiem, który wymaga wykonania wkłucia dożylnego, co wiąże się z przerwaniem ciągłości naskórka. Jest to bezpieczna i bezbolesna procedura, gdy przeprowadza ją lekarz bądź ratownik medyczny, jednak w przypadku brak kwalifikacji osoby wykonującej odtrucie alkoholowe, mogą pojawić się problemy. Źle wykonane wkłucie dożylne może być przyczyną uszkodzenia naczynia krwionośnego, a brak higieny może prowadzić do groźnego zakażenia drobnoustrojami. Przed skorzystaniem z detoksu alkoholowego należy więc upewnić się, że będzie on przeprowadzony przez doświadczony personel medyczny. Pozwala to zyskać pewność, że wszystkie procedury przebiegną z zachowaniem wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa.

Odtrucie alkoholowe w Warszawie? Zaufaj KacDoktorowi!

Potrzebujesz szybkiej pomocy w walce z kacem? KacDoktor to firma z wieloletnim doświadczeniem w redukcji szkód wywołanych nadmiernym spożyciem alkoholu. Jej pracownicy, wykwalifikowani lekarze i ratownicy medyczni, oferują odtrucie alkoholowe w Warszawie i okolicznych miejscowościach.

Priorytetem KacDoktora jest bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjentów. Z tego też powodu firma oferuje możliwość skorzystania z detoksu alkoholowego w domu. Wystarczy zadzwonić bądź wypełnić formularz internetowy, a specjalista od odtrucia dojedzie pod wskazany przez Ciebie adres już w 45 minut. Warto również wspomnieć, że usługi KacDoktora dostępne są całodobowo, w każdy dzień tygodnia.

Nie musisz już testować na sobie domowych sposobów na kaca! Skorzystaj z odtrucia alkoholowego i stań na nogi już w godzinę!

Facebooktwitterredditpinterest