„Kuchenne Rewolucje” Magdy Gesssler w Żyrardowie

Już po raz drugi z rzędu będzie można obejrzeć „Kuchenne Rewolucje” przeprowadzone w naszym regionie. Tym razem w Żyrardowie.
Fot. mat. prasowe TVN. Pandemia koronawirusa spowodowała, że właścicielka żyrardowskiej restauracji popadła w ogromne kłopoty, Magda Gessler przybyła z pomocą.

W ubiegłym tygodniu na antenie TVN można było obejrzeć „Kuchenne Rewolucje” z Janek (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ). Metamorfoza restauracji Ajax w Zielone Rykowisko okazała się sukcesem. Magda Gessler ponownie odwiedziła nasz region, tym razem Żyrardów. W samym centrum tej miejscowości leży Cafe Filiżanka i wbrew mylącej nieco nazwie, nie jest to kawiarnia, a restauracja. Od dwunastu lat prowadzi ją 46-letnia Aneta. Gastronomia była jej pasją i wielkim marzeniem. Pragnąc je ziścić, rzuciła przed laty bezpieczną i dobrze płatną pracę w biurze. Początkowo serwująca domowe obiady restauracja pani Anety cieszyła się popularnością, ale z czasem mieszkańcy Żyrardowa zaglądali tu coraz rzadziej.

Pandemia „rozłożyła lokal na łopatki”. Pogrążonej w kłopotach finansowych i rozpaczy właścicielce pomaga ukochany tata Zbyszek. Sama przyznaje, że właśnie ojciec jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu, jej bohaterem i wzorem. Nie jest jednak czarodziejem i nie potrafi zdjąć klątwy wiszącej nad Filiżanką. A gdzie tata nie może, tam Magdę Gessler czas wysłać. Znana ekspertka kulinarna swoje rewolucje przeprowadziła już w ponad trzystu polskich restauracjach. Ale czy zna się na magii? Czy odczaruje Cafe Filiżanka? Będzie można przekonać się o tym już w najbliższy czwartek, 16 września. Tego dnia, na antenie TVN zostaną wyemitowane „Kuchenne Rewolucje” właśnie z Żyrardowa. Kto chciałby zobaczyć ten odcinek wcześniej, może to zrobić za pośrednictwem platformy player.pl, gdzie już dostępny.

Źródło: ZM, TVN

Facebooktwitterredditpinterest