15-letni diler z Izabelina

Policjanci na terenie Izabelina zatrzymali 15-latka. Podczas legitymowania ich uwagę zwróciło nerwowe zachowanie chłopaka. Chwilę później w jego plecaku odkryli foliową torebkę z białą substancją. W domu 15-latka policjanci znaleźli 22 gramy marihuany i kolejną porcję białego proszku. Teraz jego sprawą zajmie się sąd rodzinny.
Fot. KPP Stare Babice. W domu 14-latka kryminalni znaleźli 22 gramy marihuany, kokainę oraz dwie wagi elektroniczne.

Zbliżała się godzina 19.00, gdy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach, patrolując rejon izabelińskiej gminy, podjęli interwencję wobec młodego mężczyzny. Ich uwagę zwróciło nerwowe zachowanie 15-latka na widok umundurowanych funkcjonariuszy. Chwilę później w plecaku chłopaka policjanci odkryli foliowa torebkę z zawartością białej substancji. Badanie narkotesterem wykazało, że była to kokaina.

W domu nieletniego kryminalni znaleźli 22 gramy marihuany i kolejną porcję białej substancji oraz dwie wagi elektroniczne. Narkotyki były podzielone w oddzielnych torebkach strunowych i opisane.

– Nieletni sprawca czynu karalnego usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Teraz sprawą 15-latka zajmie się sąd rodzinny, który zdecyduje o jego dalszym losie – poinformowała asp. Marta Dymek z Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “15-letni diler z Izabelina

  1. Ta kokainę znaleźliście jak w Polsce dawno kokainy nie ma – Raz piszecie, że miał 15 raz, że 14 byście się zdecydowali .. A najsmutniejsze jest to, że jakiś śmieć mu sprzedał to i jego nie znajdziecie a może nawet to wasz koleżka.