Cała prawda o odtruciu alkoholowym! [MAT. PARTNERA]

Z pewnością słyszałeś już o odtruciu alkoholowym. Metoda ta cieszy się w ostatnich latach ogromną popularnością, a oferujące ją kliniki otwierają się w każdym większym mieście. Zastanawiasz się jednak, czy metoda ta rzeczywiście jest warta uwagi, czy stoi za nią jedynie umiejętna kampania marketingowa? W poniższym artykule przyglądamy się bliżej odtruciu alkoholowego i odpowiadamy, czy rzeczywiście jest ono najskuteczniejszym lekiem na syndrom dnia poprzedniego!
Fot. mat. partnera. Odtrucie alkoholowe pozwala na pozbycie się się wszystkich objawów kaca nawet w godzinę.

Odtrucie alkoholowe ‒ co warto wiedzieć o tej metodzie?

Odtrucie alkoholowe, zwane również detoksem, to procedura znana medycynie od wielu lat. Dotychczas wykorzystywana była wyłącznie w obrębie oddziałów szpitalnych i klinik leczenia uzależnień, jednak od kilku lat jej dostępność drastycznie wzrosła. Okazuje się bowiem, że odtrucie sprawdza się świetnie wszędzie tam, gdzie pożądane jest zminimalizowanie negatywnych skutków spożycia alkoholu. Dotyczy to zarówno długotrwałego nadużywania alkoholu, jak i jednorazowego spożycia dużej jego dawki. Odtrucie może być więc wykorzystane w przypadku zatrucia alkoholowego, zmniejszając złe samopoczucie i ryzyko powikłań. Metoda ta jest także skuteczna w zapobieganiu rozwojowi zespołu odstawiennego, który dotyka osoby uzależnione od alkoholu, które nagle odstawiają używkę.

Odtrucie alkoholowe zdobyło jednak największą popularność jako skuteczny sposób leczenia objawów syndromu dnia poprzedniego. Często wspomina się, że metoda ta pozwala na pozbycie się się wszystkich objawów kaca nawet w godzinę. Choć wydaje się to  niemożliwe, skuteczność odtrucia alkoholowego jest potwierdzona nie tylko relacjami pacjentów, ale także badaniami naukowymi!

Odtrucie alkoholowe to metoda o wielokierunkowym działaniu

Dlaczego detoks alkoholowy jest tak skuteczny? Związki odżywcze w formie kroplówek podawane są bezpośrednio do krwiobiegu, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie ich pełnej biodostępności. Szybkie wysycenie organizmu witaminami, minerałami i antyoksydantami sprawia, że osoba odczuwa wyraźną poprawę samopoczucia.

Czy wiesz, że kac to niezwykle złożone zjawisko fizjologiczne? Wielką zaletą odtrucia alkoholowego jest przede wszystkim jego wielokierunkowe działanie. Metoda ta leczy kaca, uderzając we wszystkie przyczyny jego powstania. Działanie kroplówek na kaca opiera się na:

  • nawodnieniu organizmu, dzięki wykorzystaniu izotonicznego roztworu soli fizjologicznej;
  • uzupełnieniu niedoboru elektrolitów, poprzez unikalną mieszankę sodu, potasu, wapnia i magnezu;
  • wyrównaniu hipoglikemii, dzięki dodatkowi glukozy;
  • neutralizacji wolnych rodników tlenowych i stresu oksydacyjnego, dzięki właściwościom antyoksydantów;
  • regeneracji wątroby, poprzez działanie ornityny;
  • regeneracji układu nerwowego, dzięki obecności kompleksu witamin z grupy B;
  • złagodzeniu bólu, niepokoju czy dolegliwości żołądkowo-jelitowych, poprzez zastosowanie doraźnych leków;

KacDoktor – najlepsi specjaliści od odtrucia alkoholowego

Korzystając z odtrucia alkoholowego musisz mieć pewność, że jest ono wykonane zgodnie ze wszystkimi zasadami higieny i bezpieczeństwa. To niezwykle ważne, ponieważ nieprawidłowo przeprowadzone procedury mogą skutkować poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. My polecamy skorzystanie z usług KacDoktora – warszawskiej firmy specjalizującej się w odtruciach alkoholowych i kroplówkach witaminowych. W jej szeregach pracują jedynie wykwalifikowani lekarze i ratownicy medyczni, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w minimalizowaniu szkód zdrowotnych spowodowanych nadużywaniem alkoholu.

KacDoktor umożliwia skorzystanie z odtrucia alkoholowego zarówno w nowoczesnym gabinecie, jak i zaciszu własnego domu. Wystarczy skontaktować się z firmą telefonicznie lub za pośrednictwem formularza internetowego, a specjalista od odtrucia dojedzie pod wskazany adres na terenie Warszawy już w 45 minut. Co więcej, usługa ta dostępna jest całodobowo, w każdy dzień tygodnia.

Z odtruciem alkoholowym wygrasz z kacem już w godzinę!

Facebooktwitterredditpinterest