Restauracja Roberta Lewandowskiego już otwarta! [FOTO, ADRES, CENY]

Najbardziej znany polski piłkarz Robert Lewandowski został współwłaścicielem restauracji. Lokal mieści się w Browarach Warszawskich na Woli.
Fot. Facebook/Nine's. Restauracja mieści się w Browarach Warszawskich.

Nine’s – tak nazywa się nowe miejsce na gastronomicznej mapie stolicy – zostało otwarte kilka dni temu. Ma powierzchnię ponad 1,3 tys. mkw. i zajmuje cztery poziomy zabytkowej XIX-wiecznej warzelni Browarów Warszawskich. Na poziomie -1 znajduje się Sports Bar z ponad 20 ekranami. Centralnym punktem jest tu oktagonalny bar, dzięki któremu z każdego miejsca można oglądać transmisje sportowe.

Na parterze oraz na pierwszym piętrze mieści się restauracja. Znajdziemy tu dania kuchni amerykańskiej z azjatyckim i polskim twistem. Do wyboru są m.in.: przekąski, kubełki ze skrzydełkami, burgery, żeberka. Dostępne są również desery i napoje, w tym koktajle alkoholowe oraz piwo. Na miejscu wypiekane są rzemieślnicze precle, a także produkowane jest odżywcze mleko migdałowe. Na drugim piętrze znajduje się przestrzeń eventowa z trybunami, na wprost których umieszczony został kilkudziesięciocalowy ekran, jak na sali kinowej.

Lokale mają sportowy charakter. W środku możemy podziwiać ciekawe, tematyczne eksponaty: narty Kamila Stocha, buty Ireny Szewińskiej czy koszulkę Sergio Ramosa. Całość zwieńcza ogród kibica z fontanną po środku. Ceny nie są wygórowane. Zestaw burgerów podawany z frytkami i surówką kosztuje 44,90 zł, skrzydełka – 27,90 zł, schabowy z kością i dodatkami – 39,90 zł, tatar – 34,90 zł, desery – 19,90 zł. Koktajle w cenie 23-32 zł.

Robert Lewandowski jest jednym z trzech wspólników restauracji. Za kuchnię odpowiedzialny jest Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler. Lokal mieści się przy ul. Haberbuscha i Schielego 6, jest czynny od wtorku do niedzieli w godzinach 14.00-22.00, w poniedziałki zamknięte.

Źródło: Browary Warszawskie, Facebook/Nine’s

Facebooktwitterredditpinterest