Po Ożarowie w lexusie i z marihuaną. Obywatel Gruzji zatrzymany

Policjanci zakończyli kontrolę drogową zatrzymaniem kierowcy lexusa. Styl jazdy wzbudził u funkcjonariuszy podejrzenie, że może on znajdować się pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy, ale mundurowi znaleźli przy nim marihuanę.
Fot. KPP Stare Babice. Mundurowi znaleźli u 35-latka susz roślinny.

Dochodziła północ, gdy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę lexusa, którego styl jazdy wskazywał, że mógł się znajdować pod wpływem alkoholu. Podczas interwencji sprawdzili jego stan trzeźwości. Okazało się, że mężczyzna nie spożywał wcześniej alkoholu, jednak był czymś wyraźnie zdenerwowany.

Mundurowi znaleźli u 35-latka susz roślinny. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. – Obywatel Gruzji został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze – poinformowała rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest