Złodziejka sklepowa w Błoniu. Skradzione fanty chowała do dziecięcego wózka z lalką

Dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał zgłoszenie kradzieży sklepowej. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Tam funkcjonariusze zastali pracowników wraz z kobietą złapaną na kradzieży. Jak ustalili mundurowi, 24-latka skradziony towar chowała do wózka dziecięcego..
Fot. ilustracyjne. HomeschoolingMinimalist/pixabay.com. Dzięki policyjnej interwencji skradziony towar trafił z powrotem na sklepowe półki.

Dochodziła godzina 13.00, gdy dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał wezwanie na interwencję w związku z kradzieżą. W jednym ze sklepów na terenie gminy została zatrzymana kobieta, która ukradła towar. Na miejsce ruszyli policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Jak ustalili, pracownicy zatrzymali 24-latkę, gdy wyszła ze sklepu z artykułami przemysłowymi i spożywczymi nie płacąc za nie.

– Skradziony towar chowała do wózka dziecięcego, w którym znajdowała się lalka ubrana w dziecięce ubranka. Dzięki tej interwencji towar z powrotem trafił na sklepowe półki – poinformowała rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Nieuczciwa klientka została zatrzymana przez mundurowych. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd. Za kradzież Kodeks karny przewiduje karę nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest